Ogłoszenia

11 niedziela zwykła – 13.06.2010

Wprowadzenie

Stajemy przy ołtarzu, by wspólnie sprawować niedzielną Eucharystię.  Niech czynny udział w tej Mszy świętej będzie wyrazem naszej miłości oraz uwielbieniem Boga za nasze chrześcijańskie powołanie.

Ogłoszenia

1.  Zmiana tajemnic różańcowych i Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 16.30.

2.  Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. W dni powszednie nabożeństwo odprawiamy o godz. 18.30.

3. Msza św. z błogosławieństwem na wakacje dla Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Maryjnej oraz Rodziców zostanie odprawiona w najbliższy wtorek o godz. 18.00. Dla Lektorów i Ministrantów oraz Rodziców w czwartek o godz. 18.00.

4. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja w czwartek od godz. 17.00. 

5.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia pod chórem.

 

Uczestnicząc w Eucharystii z żywą i głęboką wiarą, doświadczyliśmy miłującej obecności Boga.  Każdy z nas może powiedzieć za Świętym Pawłem: „Żyję już nie ja, lecz żyje we mnie Chrystus”.  Niech nasze codzienne życie będzie potwierdzeniem tych słów.  Poprzez przyjęcie Bożego błogosławieństwa jesteśmy posłani,  aby wierzyć i miłować.