Ogłoszenia

3 Niedziela Wielkanocna– 18.04.2010

Wprowadzenie

Trwając w radości paschalnej stajemy przed Ołtarzem Pańskim,  aby oddać Barankowi cześć, moc, chwałę i błogosławieństwo.  Ten sam Chrystus Zmartwychwstały, który ukazał się Apostołom nad Jeziorem Tyberiadzkim, staje przed nami, aby nas uczyć swoim słowem i karmić Ciałem i Krwią.

Dzisiaj w Kościele polskim przeżywamy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna II Tydzień Biblijny.

Otwórzmy się na działanie łaski Bożej, aby to spotkanie z Chrystusem w Słowie i Eucharystii było umocnieniem naszej wiary.


Ogłoszenia

1. Dzisiaj zapraszamy  na Nieszpory niedzielne o godz. 17.30. 

2. Msza Św. i Nowenna z udziałem Stowarzyszenia Cudownego Medalika oraz spotkanie formacyjne we wtorek o godz. 18.00.

3. Msza św. i spotkanie Konferencji św. Wincentego a Paulo w środę o godz. 18.00.

4.     Wystawienie Najśw. Sakramentu i Intronizacja Najśa.. Serca Pana Jezusa w czwartek od godz. 17.00.  O godz. 18.00 Msza św. i zebranie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

5. W najbliższy piątek przypada Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Msza św. w intencji Solenizantów oraz Pana Organisty Wojciecha i Pana Kościelnego Jerzego zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.00.

6. Wspólnotę Przyjaciół Seminarium i Misji zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00.

7. W niedzielę, 25 kwietnia – dzień skupienia i modlitwy dla wszystkich, którzy podjęli Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zapraszamy na Nieszpory niedzielne w intencji rodzin o godz. 17.30.

8.     Również w przyszłą niedzielę przed naszym kościołem odbędzie się kwesta na potrzeby chorych na raka w Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

9. Polecamy lekturę prasy katolickiej, którą można nabyć pod chórem.

Na drogę rozważania tego, co Jezus dziś do nas powiedział i czego od nas żąda, przyjmijmy błogosławieństwo.