26.09. – 03.10.2010

Niedziela – 26.09.2010. – XXVI Zwykła 

7.30 – dziękczynna, z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki

Bożej – z okazji 55. rocznicy ślubu Aliny i Wiktora

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Amelia Ziółkowska z okazji imienin

10.30 – + Helena, Zbigniew, Stefania, Józef z Rodziny Sarna; Teofila (Ona), Roman z

Rodziny Jędras

12.00 – W S P Ó L N A

12.00 – + Władysław Kuś (greg.)

18.00 – + Maria, Jan, Tekla Znak oraz Roman, Władysława, Henryk i Wiktoria

19.30 – + Marian Szostak (greg.)

 

Poniedziałek – 27.09.2010. – Św. Wincentego a Paulo, kapłana – Założyciela Zgromadzenia Misji i Sióstr Miłosierdzia – Uroczystość 

7.00 – dziękczynna, w dniu urodzin Anny i Katarzyny, z prośbą o Boże

błogosławieństwo i zdrowie – za wstawiennictwem Św. Wincentego a Paulo, Św. Ojca Pio i Bł. Anieli Salawy

7.00 – o ducha pierwotnego w Zgromadzeniu Misji

18.00 – + Władysław Kuś (greg.)

18.00 – + Stanisław Czapik – 6. rocznica śmierci

18.00 – + Marian Szostak (greg.)

 

Wtorek – 28.09.2010. – wspomnienie Św. Wacława, męczennika 

7.00 – + Władysław Kuś (greg.)

7.00 – + Marian Szostak (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Ludwik Matecki – 1. rocznica śmierci

18.00 – + Rafał Kohden – od Rodziny Stożków

 

Środa – 29.09.2010. – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

7.00 – + Wacław i Michalina – z racji imienin oraz o Boże błogosławieństwo dla

Tadeusza – w 54. rocznicę urodzin

7.00 – + Wiktoria, Michał, Edward

7.00 – + Marian Szostak (greg.)

18.00 – + Władysław Kuś (greg.)

18.00 – + Michał i Emilia Matniszyn

18.00 – + Jan – 13. rocznica śmierci

 

Czwartek – 30.09.2010. – wspomnienie Św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła

7.00 – + Władysław Kuś (greg.)

7.00 – o ducha pierwotnego w Zgromadzeniu Misji

18.00 – + Agnieszka Konior

18.00 – + Stefan i Maria Macejko

18.00 – + Marian Szostak (greg.)

 

Piątek – 01.10.2010. – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła – I piątek miesiąca 

7.00 – + Remigiusz Bobołowicz

7.00 – P r o p r i a (Ks. Jan T.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Józef Machaj (greg.)

18.00 – + Rafał Kohden – od siostry i brata

Sobota – 02.10.2010. – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów – I sobota miesiąca

7.00 – + Józef Machaj (greg.)

7.00 – dziękczynna – do Anioła Stróża, z podziękowaniem za nieustanną opiekę i pomoc

16.00 – ś l u b n a

18.00 – + Anna i Michał oraz Wiktoria

18.00 – + Jacek Pokrywa

18.00 – + Walenty, Romuald, Józef i Józefa i za Zmarłych z Rodziny Żurków

21.00 – Wieczór Jana Pawła II

Niedziela – 03.10.2010. – XXVII Zwykła

7.30 – + Janina i Zbigniew

9.00 – w intencji Parafian, Dobrodziejów i modlących się w naszym kościele

9.00 – + Ks. Franciszek Skowron

10.30 – + Stanisława Michalczyk – 20. rocznica śmierci

10.30 – + Józef Machaj (greg.)

12.00 – W S P Ó L N A (Chrzty Św.)

18.00 – + Gianfranco Soro i Salvatorica Soro – 15. rocznica śmierci

19.30 – dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, z okazji 80.

rocznicy urodzin Władysławy

UWAGA:

Zamawiających Msze Święte prosimy o wcześniejsze sprawdzenie zgodności daty, godziny, miejsca i intencji. Wszelkie niejasności prosimy zgłosić i wyjaśnić w dniach poprzedzających odprawienie danej Mszy Świętej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *