Ogłoszenia

NIEDZIELA XXV OKRESU ZWYKŁEGO – 19.09.2010

Wprowadzenie

Droga chrześcijanina to wierność Bogu w codziennych drobnych rzeczach.

Niech Eucharystia wspomoże nas w przywróceniu Bogu należnego Mu – pierwszego miejsca w naszym życiu.

Polecamy w tę niedzielę Panu Bogu pracowników mediów z racji Dnia Środków Społecznego Przekazu.

 

Ogłoszenia

1.  Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 17.30, odprawimy również Nowennę do Św. Wincentego a Paulo (którą rozpoczęliśmy wczoraj), przed Uroczystością Św. Wincentego, a w dalszej perspektywie – przygotowując się do Nawiedzeniem Relikwii Św. Wincentego a Paulo i Św. Ludwiki de Marillac w naszej Wspólnocie, które będzie miało miejsce na początku października.

2.  Msza Św. i spotkanie Konferencji Św. Wincentego a Paulo – w środę o godz. 18.00. Wspólnota Przyjaciół Seminarium i Misji spotyka się w piątek o godz. 18.00.

3.  W najbliższą sobotę, 25.09. – dzień skupienia i modlitwy dla wszystkich, którzy podjęli Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 17.30 i Mszę Św.

4.  Wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja w czwartek od godz. 17.00 – zapraszamy serdecznie!

5.  Jak w latach poprzednich zapraszamy do Klubu Seniora w środy i czwartki od godz. 14.00 do 17.00.

6.  Otwarte są również salki sportowe dla dzieci i młodzieży – od poniedziałku do piątku w godz. od 16.00 do 18.00.

7.  W następnym tygodniu podamy terminy spotkań dla młodzieży przed Sakramentem Bierzmowania. Natomiast Rodziców dzieci z klas II, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić w naszym kościele do I Komunii Św., zapraszamy na spotkanie w środę, 22.09. o godz. 19.00 – w dolnym kościele.

8.  W Dniu Środków Społecznego Przekazu szczególnie zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do lektury prasy katolickiej – dostępna, jak zawsze, na regałach umieszczonych pod chórem.

9.  Wszystkich Szanownych Jubilatów i Solenizantów świętujących w tym tygodniu ogarniamy serdeczną modlitwą i życzymy wielu łask Bożych.

Nie możemy służyć Bogu i mamonie, dlatego przyjmijmy błogosławieństwo Boże, byśmy nie stali się niewolnikami rzeczy, ale by one służyły nam i naszym braciom.