Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie 9 Niedziela Zwykła 02.06. 2024

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim,  którzy przyczynili się do godnego przeżycia Uroczystości Bożego Ciała w naszej parafii.  Panom:  Kościelnemu, Organiście i Szafarzowi Eucharystii. Także wszystkim którzy ustawiali i dekorowali ołtarze.   Wspólnotom modlitewnym, służbie liturgicznej ołtarza, dzieciom komunijnym i dziewczynkom sypiącym kwiaty. Wszystkim za udział i modlitwę.  W trwającej Oktawie Boże Ciała zapraszamy na procesje po Mszy wieczornej .  Nabożeństwo czerwcowe jest odprawiane codziennie o godz. 17.30.  Dzisiaj w niedzielę wyjątkowo procesja odbędzie się w trakcie nabożeństwa czerwcowego o godzinie 17.30.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek. Karola Lwnagę i Towarzyszy, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca pana Jezusa, a w sobotę Niepokalanego Serca NMP.
  2. W czwartek na zakończenie Oktawy zostaną poświęcone zioła i kwiaty. Także po procesji udzielimy  błogosławieństwa dzieciom.
  3. Również w czwartek 06 czerwca zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu bierzmowania. Początek spotkania na mszy św. o godzinie 00.
  4. W najbliższy czwartek podczas nabożeństwa czerwcowego, rozpoczniemy nowennę przed uroczystością beatyfikacji ks. Michała Rapacza.  Msza beatyfikacyjna zostanie odprawiona w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie, w dniu 15 czerwca br.
  5. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. W piątek odwiedzimy naszych chorych od godz. 9.00.  Okazja do spowiedzi św. w piątek od 6.30 -7.00 oraz od 17.00.  
  6. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” .