Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedziela Zwykła 04.02 2024

Uroczyście zakończyliśmy czas Świętowania, związanego z Bożym Narodzeniem. Serdecznie dziękujemy Parafianom za  wspólną modlitwę w kościele i Waszych domach. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Panów, którzy zaangażowali się w przygotowanie i staranny demontaż dekoracji świątecznej w naszym kościele. Bóg zapłać!

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Agatę, we wtorek świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, a w sobotę św. Scholastykę.
  2. W czwartek 08 lutego zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu bierzmowania. Początek spotkania na mszy św. o godzinie 00.
  3. Pragniemy przypomnieć i zachęcić do modlitwy różańcowej w naszym kościele. Modlimy się od poniedziałku do soboty o godz. 17.30.
  4. Spowiadamy codziennie od godz. 6.30, a wieczorem od 17.30. Natomiast w niedziele pół godziny przed każdą Mszą św.
  5. W przyszłą niedzielę , która jest także Światowym Dniem Chorego , kazania w naszym kościele wygłosi ks. Maksymilian Michcik – prefekt w Seminarium Duchownym Księży Michalitów.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego. Gazety są wyłożone na stoliku pod zegarem.