Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: IV Niedziela Zwykła 28.01.2024

Po zakończonej kolędzie, pragniemy wszystkim Parafianom serdecznie podziękować za przeżyty czas w Waszych domach. Przez prawie miesiąc, zostaliśmy przyjęci w 860 rodzinach. Dziękujemy za wspólną modlitwę i atmosferę pełną radości i serdecznej przyjaźni. Także bardzo dziękujemy za wsparcie materialne, składane przy tej okazji. W naszych kapłańskich modlitwach pamiętamy o Was wszystkich: małżeństwach i rodzinach, osobach samotnych i dotkniętych cierpieniem, o dzieciach i młodzieży. Także o tych Parafianach, którzy po raz pierwszy gościli nas w progach swoich domów. Niech nad Wami wszystkimi czuwa Patronka naszej parafii bł. Aniela Salawa.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w środę świętego Jana Bosko prezbitera.
  2. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 10.30i 18.00. Zachęcamy aby przynieść na liturgię świece. Ofiary zbierane w tym dniu, zostaną przeznaczone na wsparcie klasztorów klauzurowych w naszym mieście.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Naszych chorych odwiedzimy w czwartek od godziny 9.00. Spowiedź w pierwszy piątek miesiąca rano od godz. 6.30 – 7.00 oraz od 17.00. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. wynagradzającą ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 16.45.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy św. o godz. 9.00.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego. Gazety są wyłożone na stoliku pod zegarem.
  6. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Wojciecha Pieniążka z ul. Zakątek.