Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Zwykła – 21.01.2024

Pragniemy włączyć się do modlitwy całego Kościoła, prosząc o jedność wszystkich wyznawców Chrystusa w trwającym tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan.

  1. We wtorek 23 stycznia kończymy czas odwiedzin duszpasterskich w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, z którymi mogliśmy się spotkać podczas modlitwy i błogosławieństwa domów. Osoby, które nie mogły spotkać się z kapłanem zgodnie z podanym planem kolędowym, a są zainteresowane wizytą duszpasterską w swoim domu proszone są o  indywidualne zgłoszenie telefoniczne bądź w zakrystii celem ustalenia daty wizyty.  
  2. W liturgii tygodnia wspominamy: w środę świętego Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek Uroczystość Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w tym dniu przypada 407 rocznica powstania Zgromadzenia Księży Misjonarzy, a w piątek wspominać będziemy świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego. Gazety są wyłożone na stoliku pod zegarem.
  4. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Kazimierza Maciarza z ul. Rydla,; śp. Stanisława Potrawkę z ul. Kazimierza Wielkiego i śp. Bronisława Pasznickiego z ul. Kazimierza Wielkiego.