Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Zwykła 14.01.2024

 1. Trwają w naszej parafii odwiedziny duszpasterskie tzw. Kolęda. W dni powszednie od poniedziałku do piątku kolędę rozpoczynamy od godziny 16.30 natomiast w sobotę i niedzielę od godziny 15.00. 
  Prosimy przygotować krzyż, świece, wodę święconą, którą można zabrać z naczynia ustawionego przy zegarze w kościele oraz Pismo Święte.
  Szczegółowy program kolędy został wywieszony w gablocie przy wyjściu z kościoła oraz zamieszczony na stronie internetowej parafii.
 2. W liturgii tygodnia wspominamy: w środę świętego Antoniego opata, a w piątek świętego Józefa Sebastiana Pelczara biskupa.
 3. Chór Salawa serdecznie zaprasza na koncert kolęd w naszej parafii, który odbędzie się w dniu dzisiejszym o godzinie 17.00.
 4. W czwartek 18 stycznia rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Hasłem tegorocznych modlitw są słowa zaczerpnięte z ewangelii św. Łukasza (Łk.10,27):Będziesz miłował Pana, swego Boga…, a swego bliźniego jak siebie samego”.
 5. W piątek 19 stycznia na Mszy Św. o godzinie 18.00 będziemy gościć scholę gregoriańską akademii muzycznej. Serdecznie zapraszamy.
 6. W przyszłą niedzielę 21 stycznia po Mszy św. o godzinie 10.30 dzieci i młodzież z Liturgicznej Służby Ołtarza, zapraszają na program kolędowy dedykowany Babciom i Dziadkom z racji przypadającego ich święta.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego. Gazety są wyłożone na stoliku pod zegarem.