Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 01.01.2024

W minionym roku duszpasterskim w naszej parafii udzielono 24 chrzty, pobłogosławiono 1 parę małżeńską, do I Komunii św. przystąpiło 14 dzieci, sakrament bierzmowania przyjęło 15 młodych, i modliliśmy się na 57 pogrzebach parafian. Udzielono 58 tysięcy Komunii świętej.

  1. W tym tygodniu przypada I – wszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek rano od godziny 6.30 i popołudniu od godziny 17.00. W piątek od godziny 9.00 odwiedzimy chorych z Komunią święta.  
  2. W czwartek 04 stycznia zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu bierzmowania. Początek spotkania na mszy św. o godzinie 00.
  3. W sobotę 06 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. zostaną odprawione jak w każdą niedzielę tj. o godzinie 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Na zakończenie liturgii zostaną poświęcone kreda i kadzidło. Ofiary składane przy tej okazji, zostaną przeznaczone na ubogich naszej parafii.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca na mszy św. o godz.9.00.
  5. Od dnia jutrzejszego tj. 02 stycznia 2024 roku rozpoczynamy kolędę w naszej parafii.
    Prosimy przygotować krzyż, świece, wodę święconą, którą można zabrać z naczynia ustawionego przy zegarze w kościele oraz Pismo Święte. W dni powszednie od poniedziałku do piątku kolędę rozpoczynamy o godzinie 16.30, a w soboty, niedziele i święta o godzinie 15.00. 
    Szczegółowy program kolędy został wywieszony w gablocie przy wyjściu z kościoła oraz zamieszczony na stronie internetowej parafii.