Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – XV. zwykła – 12.07.2015

Wprowadzenie:

Rozpoczynając Eucharystię, stajemy przed Bogiem, o którym św. Paweł mówi nam dzisiaj, że „z miłości przeznaczył nas dla siebie jako przybranych synów przez Jezusa Chrystusa”. Należymy do Boga, który nas kocha i pragnie naszego dobra. Podziękujmy Mu za wszystko, co otrzymaliśmy w ostatnim czasie i powierzmy się Jego opiekuńczej miłości.

Ogłoszenia:

  1. Dzisiaj: nieszpory niedzielne o godz. 17.30; zmiana tajemnic różańcowych i Msza Św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA o godz. 18.00.
  2. W nowym tygodniu: *Jutro – wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. *W środę – wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła. *Czwartek – wystawienie i wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – serdecznie zapraszamy! Także w czwartek: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – czyli NMP Szkaplerznej. Przypada w tym dniu kolejna rocznica śmierci Ks. bpa Albina Małysiaka (+2011).
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i przekazali napoje i ciasta, dla Pielgrzymów z Trzemeśni, którzy wczoraj zatrzymali się przy naszym kościele w drodze na Jasną Górę – także w imieniu Pielgrzymów szczere: „Bóg zapłać!”
  4. Już dzisiaj serdeczne: „Bóg zapłać!” za ofiary, które zechcecie złożyć na tacę w przyszłą niedzielę, a które będą przeznaczone na spłatę kosztów budowy organów w naszym kościele.
  5. Polecamy – zachęcając do lektury – prasę katolicką dostępną w naszym kościele.
  6. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia, wyjeżdżającym na wakacje: dobrego i bezpiecznego wypoczynku – pamiętajmy o modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom, świętującym w tym tygodniu składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

Niech błogosławieństwo Boże, będzie dla nas umocnieniem i wsparciem w głoszeniu Zbawiciela wszystkim potrzebującym.