Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela – IV. Zwykła – 03.02.2013

Wprowadzenie:

Gromadzimy się przy ołtarzu Jezusa Chrystusa, aby zrozumieć podstawową prawdę, że jedynym Panem naszego życia jest Ten, który ukształtował człowieka już w łonie matki. Z Nim spotykamy się na Eucharystii – która miłością napełnia nasze życie.

Ogłoszenia

  1. Dzisiaj Nieszpory niedzielne o godz. 17.30 – serdecznie zapraszamy do modlitwy śpiewem psalmów!
  2. Od jutra wracamy do tradycyjnego porządku Mszy Św. w dni powszednie – czyli o godz.: 7.00 i 18.00!
  3. W czwartek, jako pierwszy w miesiącu: wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, z modlitwami o powołania kapłańskie i zakonne. Msza Św. Związku Mszalnego: za Dobrodziejów naszego kościoła i wszystkich wpisanych do Księgi Mszy Św. Wieczystych również w czwartek o godz. 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę: zmiana tajemnic różańcowych i Msza Św. w intencji Żywego Różańca i Apostolatu MARGARETKA – o godz. 16.30. Zapraszamy także wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do tych modlitewnych wspólnot.
  5. Kończą się dzisiaj odwiedziny duszpasterskie wiernych – kolęda. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim Parafianom – którzy otworzyli drzwi swoich mieszkań i domów – za życzliwość i gościnność z jaką spotykaliśmy się w czasie kolędy. Niech modlitwa i błogosławieństwo Boże umocnią miłość i jedność w Waszych rodzinach i otoczeniu. Składamy szczere: „Bóg zapłać!” za ofiary złożone w czasie kolędy, które przeznaczymy na potrzeby parafii, zwłaszcza pokrycie kosztów montażu nowego systemu multimedialnego w kościele oraz utrzymanie naszego misjonarskiego Wyższego Seminarium Duchownego – jeszcze raz: „Bóg zapłać!”
  6. Już kolejny raz pragniemy zachęcić do skorzystania z możliwości pomocy najuboższym w naszej Wspólnocie Parafialnej, poprzez dokonanie odpisu 1% od podatku dochodowego dla Konferencji Św. Wincentego a Paulo lub Stowarzyszenia Miłosierdzia. Dokładne informacje podane są na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  7. Jak zawsze: polecamy i zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w naszym kościele!
  8. Życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Wszystkim Zacnym Solenizantom i Jubilatom, świętującym w tym tygodniu, składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

 

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo i zanieśmy je światu. Bądźmy prorokami Bożej miłości we współczesnym świecie, niech również inni ludzie poznają Chrystusa przez świadectwo naszego życia.