Ogłoszenia

17 niedziela zwykła – 25.07.2010

Wprowadzenie

„Panie, naucz nas modlić się\”. Spotykamy dzisiaj Jezusa, naszego Mistrza i Nauczyciela, który chce nas nauczyć modlitwy do Ojca. Tak, jak podczas każdej Eucharystii, również dzisiaj będziemy modlić się słowami tej modlitwy. Ufajmy, że Bóg Ojciec, który posłał nam swojego Syna i umocnił Duchem Świętym, przyjmie naszą modlitwę.

 

Ogłoszenia

1. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo o godz. 17.30 kierowców ze swoimi pojazdami, wzywając orędownictwa Św. Krzysztofa, będziemy modlić się w intencji wszystkich kierowców i podróżujących; po nabożeństwie błogosławieństwo i poświęcenie pojazdów przed kościołem.
2. W nowym tygodniu:
• Jutro, wspomnienie Świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP – będziemy modlić się w intencji wszystkich Rodziców – których Patronami są Święci Joachim i Anna a także za Seniorów oraz Dziadków – serdecznie zapraszamy.
• Wtorek – Msza Św. i Nowenna z udziałem Stowarzyszenia Cudownego Medalika, godz. 18.00.
• Czwartek – wspomnienie Św. Marty. Jak w każdy czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja, na którą serdecznie zapraszamy.
• W sobotę, kończąc miesiąc lipiec – wspominamy Św. Ignacego z Loyoli, kapłana.
3. Dorosłych, młodzież i dzieci zachęcamy gorąco do lektury prasy katolickiej, która, jak zawsze jest do nabycia pod chórem.
4. W gablocie przed kościołem wywieszona jest informacja o możliwości pomocy naszym Rodakom na Wschodzie, organizowanej przez Stowarzyszenie „KRESY\”.
5. Wszystkich Jubilatów, Solenizantki i Solenizantów tego tygodnia – przekazując najserdeczniejsze życzenia – zapewniamy o pamięci w modlitwie. Również wszystkich wyjeżdżających na wypoczynek i wszystkich podejmujących obowiązki i pracę w tym tygodniu zapewniamy o naszej modlitwie. W miejscu wypoczynku znajdźmy czas na nawiedzenie kościoła, dbajmy o codzienną modlitwę, niedzielną Mszę Św. i spełnianie dobrych uczynków.