Intencja Mszy św.: 12 – 19.10.2014

Niedziela – 12.10.2014. – XXVIII. zwykła – XIV. Dzień Papieski

7.30 – + Roman Kąsek (greg.)

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele (śp. Ilona Chyrc z ul. Racławickiej)

9.00 – + Tadeusz Kornobis (greg.)

10.30 – + Maria – 28. rocznica śmierci oraz Tomasz Michalczykowie

10.30 – + Janina i Zenon Grzelińscy

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół)

12.00 – W S P Ó L N A

16.30 – Ż y w y      R ó ż a n i e c

17.30 – Nabożeństwo: różańcowe

18.00 – + Genowefa i Franciszek Krochmal oraz Zofia i Mieczysław Zyzańscy

19.30 – + Andrzej Wróbel – 3. rocznica śmierci

 

Poniedziałek – 13.10.2014. – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

7.00 – + Roman Kąsek (greg.)

7.00 – + Maria oraz Andrzej i Maria

7.00 – o wszelkie potrzebne łaski dla Marii i Henryka Kozłowskich

18.00 – + Tadeusz Kornobis (greg.)

18.00 – + Lucjan Jantos

18.00 – + Stanisław Gastoł, Józefa Szymlet, Henryk Szymlet

 

Wtorek – 14.10.2014.

7.00 – P r o p r i a (Ks. Jan T.)

7.00 – + Roman Kąsek (greg.)

7.00 – o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Haliny Jędrol i Rodziny

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Tadeusz Kornobis (greg.)

18.00 – + Krystyna Mulicka

 

Środa – 15.10.2014. – wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

7.00 – + Roman Kąsek (greg.)

7.00 – + Irena Bańbuła w 1. rocznicę śmierci

7.00 – o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Michaliny Orłowskiej

18.00 – + Tadeusz Kornobis (greg.)

18.00 – + Zofia Ślizowa – 21. rocznica śmierci

18.00 – + Rozalia Szczerba w 18. rocznicę śmierci oraz Karol, Władysław, Józef, Stanisław, za Zmarłych z Rodziny Wajdów: Andrzej, Maria, Jan

 

Czwartek – 16.10.2014. – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej

7.00 – + Grażyna Jantos

7.00 – + Roman Kąsek (greg.)

18.00 – + za Zmarłą Mamę Jakuba, która odeszła we wrześniu

18.00 – + Tadeusz Kornobis (greg.)

18.00 – + Rodzice: Jan i Czesława oraz Artur i Stanisława

 

Piątek – 17.10.2014. – wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

7.00 – + Tadeusz Kornobis (greg.)

7.00 – + Roman Kąsek (greg.)

7.00 – o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Anny i Pawła – z okazji zawarcia Sakramentu Małżeństwa – aby Ich życie kształtowało się na wzór Rodziny z Nazaretu

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Jan, Maria, Józef Tureccy

 

Sobota – 18.10.2014. – Święto Św. Łukasza, Ewangelisty

7.00 – + Roman Kąsek (greg.)

12.00 – ś l u b n a

16.00 – ś l u b n a

18.00 – + Władysław w 20. rocznicę śmierci

18.00 – + Edward Jankowicz

18.00 – + Tadeusz Kornobis (greg.)

18.00 – + Stanisław Steczko w 4. rocznicę śmierci

 

Niedziela – 19.10.2014. – XXIX. Zwykła (wspomnienie Bł. ks. Jerzego Popiełuszki)

7.30 – + Natalia, Genowefa, Czesław

9.00 – w intencji Parafian, Dobroczyńców i modlących się w naszym kościele

10.30 – + Lucyna – z okazji imienin

10.30 – + Kubuś

11.00 – Msza Św. dla Rodziców z małymi dziećmi (dolny kościół)

12.00 – W S P Ó L N A

17.30 – Nabożeństwo: różańcowe

18.00 – + Tadeusz Kornobis (greg.)

19.30 – + Roman Kąsek (greg.)

 

UWAGA:

Zamawiających Msze Święte prosimy o sprawdzenie zgodności daty, godziny i intencji. Wszelkie niejasności prosimy zgłosić i wyjaśnić w dniach poprzedzających odprawienie danej Mszy Świętej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *