Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie XXVIII Niedziela Zwykła 13.10. 2024

  1. W nadchodzącym tygodniu zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które jest odprawiane codziennie o godz. 17.30.
  2. W liturgii tygodnia wspominamy : we wtorek św. Teresę, w środę św. Jadwigę Śląską / w tym dniu przypada 46 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Papieża/, w czwartek św. Ignacego Antiocheńskiego, w piątek św.  Łukasza ewangelistę, a w sobotę bł. ks. Jerzego Popiełuszkę – męczennika.
  3. Na ławkach zostały wyłożone kartki na tegoroczne wypominki. Można je składać do skarbonki przy ołtarzu bądź w kancelarii parafialnej.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na Mszę św. o godz. 10.30. Także w przyszłą niedzielę będziemy gościli członków III Zakonu Paulistów. Tak jak w poprzednich latach będą rozprowadzali kalendarze na 2025 rok.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz nowe wydanie Gościa Extra  poświęconego w całości życiu ks. Jerzego Popiełuszki.
  6. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele misyjne.