Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 19.05.2024

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 13.00,  grupa 20 dzieci przyjmie w naszym kościele I Komunię św.  Do piątku będziemy przeżywali biały tydzień, na Mszach św. o godz. 18.00.  W tych dniach księża pracujący w naszej parafii,  przeżywają swoje rocznice święceń kapłańskich. Ich posługę polecajmy Matce Najświętszej podczas nabożeństw majowych odprawianych codziennie o godz. 17.30.

  1. W liturgii tygodnia: w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, a w piątek NMP Wspomożycielki Wiernych .   
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 będziemy przeżywali rocznicę I Komunii św. Dlatego zapraszamy dzieci i rodziców w najbliższy piątek o godz. 16.00 do spowiedzi św. oraz na próbę przed uroczystością.
  3. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz specjalne wydanie w którym poruszany jest temat matek świętych kościoła katolickiego, w związku z nadchodzącym Dniem Matki. Gazety są wyłożone na stoliku pod zegarem.
  4. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Irenę Marcisz z Mazowieckiej, śp. Aleksandrę Czeczótkę z Kazimierza Wielkiego i śp. Natalię Wlazło z Mazowieckiej.