Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31.03. 2024

Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Świąt Wielkanocnych w naszej parafii.  Także dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty w naszym kościele oraz wszelkie produkty dla naszych ubogich.

  1. Trwając na Nowennie przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia, zapraszamy na Koronkę codziennie o godz. 17.50.
  2. We wtorek przypada 19 rocznica śmierci Jana Pawła II. Za przyczyną naszego Świętego Papieża , prośmy za Ojczyzna oraz pokój w Ukrainie i Ziemi Świętej.
  3. W czwartek 4 kwietnia zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, na Mszę św. o godz. 18.00 oraz spotkanie formacyjne.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek księża odwiedzą chorych w domach od godz. 9.00. Natomiast w sobotę zapraszamy na Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 16.45.
  5. Pragniemy poinformować Parafian, że w minioną sobotę w poczet Szafarzy Eucharystii naszej diecezji, został włączony Pan Kajetan Tworek. Życzymy wielu łask Bożych w posłudze Eucharystii w naszej parafii.

Z okazji przeżywanych Świąt Wielkanocnych, prosimy przyjąć serdeczne życzenia od kapłanów posługujących w naszej parafii. Niech Zmartwychwstały Chrystus napełni Wasze serca swoimi pokojem, nadzieją pełną ufności oraz miłością która wszystko zwycięża.

Wszystkim parafianom i Gościom radosnego Alleluja!