Ogłoszenia Duszpasterskie: 30 Niedziela Zwykła 29.10.2023
Do wtorku zapraszamy na modlitwę różańcową, odprawianą o godz. 17.30. Natomiast od piątku 3 listopada rozpoczniemy modlitwę za zmarłych z tegorocznych wypominków o godz. 17.30. Wypominki można składać do skarbonki bądź w zakrystii.
- W środę 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00.
- W Dzień Zaduszny 2 listopada Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
O godz. 17.30 zostanie odprawione nabożeństwo za zmarłych. - W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W I piątek odwiedzimy chorych w domach od godz. 9.00.
- W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Karola Boromeusza. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Karol Wójcik. Księdzu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych i powierzamy Go wstawiennictwu Świętego Patrona. Także w sobotę zapraszamy na Mszę św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 16.45.
- W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy św. o godz. 9.00.
- W najbliższą środę i czwartek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
- Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego