Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: 28 Niedziela Zwykła 15.10.2023

Przeżywając kolejny Dzień Papieski,  zachęcamy także do wsparcia fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” która pomaga w kształceniu ubogiej młodzieży. 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.  Codziennie jest odprawiane nabożeństwo o godz. 17.30. Do tej modlitwy zachęcamy także dzieci i młodzież naszej parafii.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Jadwigę Śląską, we wtorek św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę św. Łukasza Ewangelistę, a w piątek św. Jana Kantego – patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa.
  2. Na ławkach zostały umieszczone kartki na tegoroczne wypominki. Kartki z imionami zmarłych można składać do skarbonki w kościele bądź w kancelarii parafialnej.
  3. Od początku miesiąca są przyjmowane intencje mszalne na cały 2024 rok.
  4. W następną niedzielę gościć będziemy przedstawicieli trzeciego zakonu paulistów, którzy zaproponują nam Ewangelie na każdy dzień 2024 r. Można je będzie nabyć po każdej Mszy Świętej.
  5. Odnowa w Duchu Świętym działająca przy naszej parafii zaprasza na spotkania formacyjne od godz. 19.00 w każdą środę . W najbliższą środę będzie adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą uwielbienia. Serdecznie zapraszamy.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  7. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Stanisława Bubaka z ulicy Głowackiego.