Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie 26 Niedziela Zwykła 01.10.2023

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów; w środę wspomnienie Franciszka z Asyżu; w czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej – dziewicy a w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  2. Dzisiaj o godzinie 17.30 rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. W naszym kościele różaniec codziennie o godzinie 17.30. Szczególnie dzieci i młodzież zapraszamy w każdy piątek do wspólnego odmawiana modlitwy różańcowej. Kościół udziela łaski odpustu zupełnego za pobożne odmawianie różańca w kościele.
  3. W tym tygodniu przypada I – wszy czwartek , piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek rano od godziny 6.30 i popołudniu od godziny 17.00. W piątek od godzimy 9.00 odwiedzimy chorych z Komunią świętą.
  4. W najbliższy czwartek na Mszy św. o godzinie 18.00 swoje pierwsze spotkanie będzie miała młodzież z klas VI przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę 8 października na Mszę świętą o godzinie 10.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej w naszej parafii. Bezpośrednio po Mszy spotkanie organizacyjne dla  rodziców.
  6. Od jutra tj. 2 października będą przyjmowane intencje mszalne na cały 2024 rok.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”, w którym przeczytamy m.in. o roli aniołów w życiu Pana Jezusa i świętych. Jest również nowy numer Gościa extra poświęcony Matce Bożej i objawieniom maryjnym, cena egzemplarza tylko 14 złotych. Obie gazety są wyłożonego na stoliku pod zegarem.
  8. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Rozalię Michalak z ulicy Wrocławskiej.