Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: 13 Niedziela Zwykła 02.07.2023 r.

W naszej wspólnocie parafialnej serdecznie witamy ks. Karola Wójcika,  który w dniu 20 maja br. przyjął święcenia kapłańskie.  Posługę ks. Karola zawierzamy wstawiennictwu Niepokalanej oraz Patronki naszej parafii bł. Anieli Salawy.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Tomasza Apostoła, we wtorek rocznica poświęcenia katedry na Wawelu, w czwartek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, a w sobotę św. Jana  z Dukli.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.  Okazja do spowiedzi w piątek rano od 6.30 – 7.00, a wieczorem od 17.00.
  3. W dniu 11 lipca (wtorek) o godz. 14.30, zatrzyma się przy naszym kościele pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę.  Jak zwykle przy tej okazji, prosimy Parafian o pomoc  w przyjęciu pielgrzymów.
  4. W dniu 19 lipca odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego.
  5. W sobotę 29 lipca odbędzie się pielgrzymka Apostolatu Maryjnego i wszystkich chętnych na Jasną Górę. Zapisy są przyjmowane w zakrystii bądź kancelarii parafialnej. Koszt pielgrzymki wynosi 70 zł. Wyjazd z placu kościelnego o godz. 7.00.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Władysław Starowicz z Głowackiego i śp. Janina Mazur z Zaczarowanego Koła.