Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: VI Niedziela Wielkanocna 14.05.2023 r.

Zapraszamy na nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30. W czasie nabożeństw są czytane rozważania o rodzinie Ulmów, która zostanie wyniesiona na ołtarze 10 września br.

  1. We wtorek przypada liturgiczne wspomnienie św. Andrzeja Boboli – głównego patrona Polski.
  2. W dniu 16 maja przypada 25 rocznica święceń kapłańskich ks. Tomasza Partyki. Czcigodnego Jubilata otoczmy nasza modlitwą i serdeczną wdzięcznością. Uroczystą Mszę św. jubileuszową ks. Tomasz odprawi w Uroczystość Bożego Ciała o godz. 10.30.
  3. W czwartek zapraszamy młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne w dolnym kościele.
  4. W najbliższą sobotę w kościele seminaryjnym na Stradomiu, 5 alumnów przyjmie świecenia diakonatu, a czterech diakonów święcenia kapłańskie.  Naszych Konfratrów ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy,  zawierzamy w modlitwie Matce Bożej oraz opiece św. Wincentego a Paulo.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.00, grupa 13 dzieci przyjmie I Komunię św.   Jednocześnie pragniemy poinformować,  że rocznica  I Komunii św. zaplanowana jest na niedzielę 28 maja o godz. 10.30.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”.