Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 09.04.2023 r.

Niech radość paschalna towarzyszy naszemu świętowaniu Zmartwychwstania Jezusa. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Świąt Wielkanocnych w naszej parafii.  Także dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty w naszym kościele.

  1. Trwając na Nowennie przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia, zapraszamy na Koronkę codziennie o godz. 17.50.
  2. Publiczne Liceum Sióstr Salezjanek przy ul. Jagiellońskiej 17 w Krakowie,  zaprasza uczniów klas VIII i ich Rodziców na dzień otwarty szkoły.  Spotkanie odbędzie się  w najbliższą sobotę 15 kwietnia od godz. 10.00.
  3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „ Gościa Niedzielnego”.

Kraków, 08.04.2023

Z okazji przeżywanych Świąt Wielkanocnych , prosimy przyjąć najserdeczniejsze życzenia od kapłanów posługujących w naszej parafii. Niech Zmartwychwstały Jezus napełni pokojem Wasze serca oraz ufną nadzieją i wytrwałą miłością która wszystko zwycięża.

Wszystkim Parafianom i Gościom radosnego Alleluja !

Szczęść Boże!