Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: V Niedziela Wielkiego Postu Zwykła 26.03.2023 r.

W dniu dzisiejszym zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.

  1. W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: rano o godz. 9.00, połączona z Mszą św. oraz o 17.30, na którą zapraszamy także dzieci i młodzież. Także w najbliższy piątek, odwiedzimy naszych chorych w domach, od godz.9.00.
  2. W piątek o godz. 18.30 dzieci i młodzież z Liturgicznej Służby Ołtarza i Wincentyńskiego Stowarzyszenia Młodzieży Maryjnej zaprezentują Drogę Krzyżową w formie Misterium Męki Pańskiej. Przedstawienie będzie można obejrzeć także w przyszłą niedzielę o godz. 16.15.
  3. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.45 . We wspólnej modlitwie pragniemy wynagradzać, za grzechy popełniane przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.
  4. W przyszłą niedzielę na każdej Mszy św. zostaną poświęcone palmy. Natomiast na Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „ Gościa Niedzielnego” oraz specjalne wydanie Gościa Extra „ Znaki Bożej Męki”.
  6. W ramach corocznej akcji Caritas są do nabycia pod chórem baranki wielkanocne, a przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na zakup kwiatów do dekoracji Bożego grobu i Ciemnicy, Składamy Serdeczny Bóg zapłać.
  7. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Krzysztof Iszczuk z ul. Mazowieckiej.