Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: V Niedziela Zwykła 05.02.2023 r.

Po zakończonej kolędzie, pragniemy wszystkim Parafianom serdecznie podziękować,  za przeżyty czas w waszych domach. Przez cały miesiąc,  zostaliśmy przyjęci w 943 rodzinach.  Dziękujemy za wspólną modlitwę i atmosferę pełną radości i serdecznej przyjaźni. Także bardzo dziękujemy za wsparcie materialne,  składane przy tej okazji.  W naszych kapłańskich modlitwach pamiętamy o Was wszystkich: małżeństwach i rodzinach, osobach samotnych i dotkniętych cierpieniem, o dzieciach i młodzieży. Także o tych Parafianach, którzy po raz pierwszy gościli nas w progach swoich domów. Niech Wami wszystkimi czuwa Patronka naszej parafii bł. Aniela Salawa.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy, w piątek św. Scholastykę, a w sobotę NMP z Lourdes. W tym dniu przypada XXXI Światowy Dzień Chorych. W naszej parafii sakramentu chorych udzielimy w czasie rekolekcji wielkopostnych,   w dniu 28 marca.
  2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” .
  3. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Wandę Piekarską z ul. Mazowieckiej oraz śp. Roberta Słabosza  z ul. Kazimierza Wielkiego.