Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: III Niedziela Adwentu 11.12.2022 r.

Gorąco zachęcamy do udziału w rekolekcjach adwentowych. Jednocześnie pragniemy przypomnieć  że w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., jest odmawiany różaniec , prowadzony przez członków Wspólnot modlitewnych naszej parafii.

  1. Przez cały Adwent zapraszamy na Msze Święte Roratnie. Są one odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, natomiast w soboty o godz. 7.00.
  2. W liturgii tygodnia wspominamy: we wtorek św. Łucję, a w środę św. Jana od Krzyża.
  3. Zachęcamy Parafian do udziału w akcji Caritas „ Wigilijne działo pomocy dzieciom”. Świece można nabyć pod chórem , natomiast opłatki w zakrystii.  Ofiary składane przy nabyciu opłatków zostaną przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
  4. Spotkanie organizacyjne dla uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej odbędzie się w sobotę 17 grudnia o godz. 15.30 w pomieszczeniach dolnego kościoła.
  5. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym działająca przy naszej parafii, organizuje adwentowe czuwanie modlitewne, poświęcone tajemnicy życia przenikniętego wiarą. Czuwanie rozpocznie się 17 grudnia (sobota) w kościele, po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Zachęcamy do zakupu nowego numeru „Gościa Niedzielnego”. Także dzieci i młodzież z Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii, przygotowali świąteczne upominki.  Za dowolną ofiarą można je zabrać