Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: II Niedziela Adwentu 04.12.2022 r.

W dniu dzisiejszym naszą pamięcią pragniemy objąć chrześcijan, mieszkających za wschodnia granicą Polski . Ofiary składane do puszek, zostaną przeznaczone na pomoc tej Wspólnocie.

  1. Przez cały Adwent zapraszamy na Msze Święte Roratnie. Są one odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, natomiast w soboty o godz. 7.00.
  2. W liturgii tygodnia wspominamy: we wtorek św. Mikołaja, w środę św. Ambrożego – doktora Kościoła, a w czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
  3. Podobnie jak w poprzednich latach, pragniemy zachęcić Parafian do udziału w akcji Caritas „ Wigilijne działo pomocy dzieciom”. Świece można nabyć pod chórem , natomiast opłatki w zakrystii.  Ofiary składane przy nabyciu opłatków zostaną przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Mirosław Kuczała Ojciec Duchowny w Seminarium księży Michalitów.  Także w przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci pierwszokomunijne na Mszę św. o godz. 10.30 i spotkanie formacyjne. 
  5. Zachęcamy do zakupu nowego numeru „Gościa Niedzielnego”. Także dzieci i młodzież z Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii, przygotowali świąteczne upominki. Za dowolną ofiarą można je zabrać przy wyjściu z kościoła.
  6. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Małgorzatę Wykurz z Zaczarowanego Koła.