Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: I Niedziela Adwentu 27.11.2022 r.

Dzisiaj i jutro o godz. 17.30,  zapraszamy na nabożeństwo przed Uroczystością Objawienia Cudownego Medalika.

  1. Przez cały Adwent zapraszamy na Msze Święte Roratnie. Są one odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, natomiast w soboty o godz. 7.00.
  2. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Katarzynę Laboure, w środę św. Andrzeja Apostoła – w tym dniu swoje imieniny obchodzi  Andrzej Gieroń,  w sobotę św. Franciszka Ksawerego.  
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota. Naszych chorych odwiedzimy w domach w  piątek od godz. 9.00.  Spowiedź w piątek: rano od 6.30 oraz od 17.00.
  4. W II Niedzielę Adwentu 03. 12 – będziemy przeżywali XXIII Dzień Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Modlitwą i ofiarą materialną pragniemy wspierać wszelkie dobre inicjatywy, za naszą wschodnią granicą.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy św. o godz. 9.00. Natomiast po Mszy św. o godz. 10.30 pragniemy spotkać się ze św. Mikołajem.  Tak jak w  poprzednich latach, podpisane prezenty dla dzieci,  można składać w zakrystii.
  6. Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane opłatki i świece Caritasu. Ofiary składane za opłatki zostaną przeznaczone na energię elektryczną w kościele.
  7. Zachęcamy do zakupu nowego numeru „Gościa Niedzielnego”, do którego dołączony jest piękny kalendarz na 2023 rok z wizerunkami polskich świętych.