Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XXIX Niedziela Zwykła 16.10.2022 r.

Zapraszamy codziennie na  nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.

Dzisiaj przed kościołem jest zorganizowana  kwesta na potrzeby uczącej się młodzieży, w ramach fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Serdeczny Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek Święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona służby zdrowia, w czwartek Uroczystość św. Jana Kantego – patrona archidiecezji krakowskiej, a w sobotę Uroczystość św. Jana Pawła II – patrona województwa małopolskiego.
  2. W czwartek zapraszamy młodzież z klas VI, VII i VIII na comiesięczne spotkanie przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. Początek spotkania na Mszy św. o godz. 18.00.
  3. W dnach 16 -23 marca przyszłego roku, jest organizowana przez naszą parafię, pielgrzymka do Ziemi Świętej. Szczegóły dotyczące wyjazdu, można uzyskać kontaktując się z ks. Tomaszem Partyką.
  4. Składka z przyszłej niedzieli, będzie przeznaczona na potrzeby misji.
  5. Na ławkach zostały umieszczone kartki na tegoroczne wypominki. Za naszych zmarłych będziemy się modlić na nabożeństwach przez cały listopad.
  6. Zachęcamy do zakupu nowego numeru „Gościa Niedzielnego”.
  7. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Kazimierę Wójcicką z Racławickiej (pogrzeb w czwartek o 11.40 na cmentarzu w Batowicach od ul. Reduty)