Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XXIV Niedziela Zwykła 11.09.2022 r.

W uroczystość odpustową życzymy Parafianom i Gościom wielu łask oraz wstawiennictwa przed Bogiem naszej Patronki – bł. Anieli Salawy.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: we wtorek św. Jana Chryzostoma, w środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w czwartek NMP Bolesną, a w piątek Świętych Korneliusza i Cypriana.
  2. Rada Konferencji Episkopatów Europy zaprasza do wspólnej modlitwy w ramach inicjatywy Dzień Modlitwy za Ukrainęktóry odbędzie się 14 września br. Zapraszamy na Drogę Krzyżową we środę o godz. 17.30.
  3. Codziennie, od poniedziałku do soboty zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 17.30.  Jest ona prowadzona przez Członków Wspólnot Modlitewnych i Apostolskich działających przy naszej parafii.
  4. W najbliższy czwartek zapraszamy młodzież z klas VI,VII i VIII na spotkanie formacyjne przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. Początek spotkania na Mszy św. o godz. 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 odbędzie się koncert w Filharmonii Krakowskiej, z racji Jubileuszu 25 lat działalności Akcji Katolickiej. Okolicznościowe zaproszenie można otrzymać w zakrystii.
  6. W niedzielę 25 września o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie formacyjne przed uroczystością I Komunii św. Na Mszę św. zapraszamy dzieci  z klas III oraz ich Rodziców.
  7. Zachęcamy do zakupu nowego numeru „Gościa Niedzielnego”.