Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XXIII Niedziela Zwykła 04.09.2022 r.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w czwartek Święto Narodzenia NMP, a w piątek bł. Anielę Salawę – patronkę naszego kościoła i parafii.
  2. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym, rozpoczyna po wakacjach spotkania formacyjne. Zapraszamy Członków i wszystkich którzy chcieliby się dołączyć do Wspólnoty, w każdą środę o godz. 19.30.
  3. Codziennie, od poniedziałku do soboty zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 17.30. Jest ona prowadzona przez Członków Wspólnot Modlitewnych i Apostolskich działających przy naszej parafii.
  4. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali uroczystość odpustową ku czci bł. Anieli Salawy. Uroczystą Sumę Odpustową o godz. 12.00, odprawi ks. kanonik Leszek Garstka. Duchowym przygotowaniem niech będą trzy dni poprzedzające Uroczystość: czwartek, piątek i sobota. O godz. 17.30 w te dni pragniemy dziękować za naszą świątynię i parafię odmawiając modlitwę różańcową.
  5. W niedzielę 25 września o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie formacyjne przed uroczystością I Komunii św. Na Mszę św. zapraszamy dzieci z klas III oraz ich Rodziców.
  6. Zachęcamy do zakupu nowego numeru „Gościa Niedzielnego”.
  7. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Juliannę Brzoskwinia z Racławickiej.