Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XVII Niedziela Zwykła 24.07.2022 r.

W naszej wspólnocie parafialnej i misjonarskiej, serdecznie witamy ks. Tomasza Partykę. Po zakończeniu 9 letnie kadencji Proboszcza i Superiora w Słubicach, rozpoczyna posługę w naszej parafii.  Życzymy Księdzu wielu łask Bożych, w podejmowaniu nowych wyzwań w pracy duszpasterskiej.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Jakuba Apostoła, we wtorek św. Joachima i Annę – Rodziców NMP, a w piątek św. Martę, Marię i Łazarza.
  2. W poniedziałek przypada także liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 wszystkich poruszających się pojazdami mechanicznymi. Po Mszy św. wszystkie pojazdy zostaną poświęcone.
  3. W sobotę odbędzie się pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę. Wyjazd o godz. 7.00 z placu przed kościołem, a powrót ok. godz. 18.00. Prosimy zabrać ze sobą suchy prowiant i wodę .
  4. W czasie wakacji kancelaria parafialna funkcjonuje według wyznaczonego porządku, tak jak w ciągu roku.
  5. Zachęcamy do zakupu nowego numeru „Gościa Niedzielnego”.
  6. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Barbarę Grocholską z Racławickiej, śp. Jerzego Zaparta z Siemieńskiego i śp. Pelagię Kaganek – mamę ks. Adama (pogrzeb we wtorek o godz. 11.30 w Odporyszowie).