Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XV Niedziela Zwykła 10.07.2022 r.

Niech czas wakacyjnego wypoczynku, stanie się dla wszystkich okazją do odnowienia sił duchowych i fizycznych .  Opiece Matki Najświętszej zawierzamy wszystkich parafian i Gości.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek Święto św. Benedykta – patrona Europy, we wtorek św. Brunona z Kwerfurtu, w środę świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek św. Bonawenturę, a w sobotę NMP z Góry Karmel  (MB Szkaplerzną).
  2. W dniu jutrzejszym w godzinach popołudniowych zatrzyma się przy naszym kościele, piesza pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę. Jak każdego roku, prosimy Parafian o pomoc w przyjęciu pielgrzymów. W przedsionku kościoła można pozostawić wodę, bułki, ciasto i inne artykuły żywnościowe,  przydatne pielgrzymom.
  3. W dniu 30 lipca odbędzie się pielgrzymka na Jasną Górę Apostolatu Maryjnego. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  4. W czasie wakacji kancelaria parafialna funkcjonuje według wyznaczonego porządku, tak jak w ciągu roku.
  5. Zachęcamy do zakupu nowego numeru „Gościa Niedzielnego”, w którym zamieszczona jest kolejna płyta z serii Biblia Audio, a na niej cztery księgi Starego Testamentu.
  6. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Tadeusza Pieniążka z Kazimierza Wielkiego.