Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XXII Niedziela Zwykła 19.06.2022 r.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za przygotowanie i udział w procesji Bożego Ciała.   Parafianom którzy zbudowali ołtarze, grupom modlitewnym, chórowi , służbie liturgicznej, dzieciom sypiącym kwiaty i ich Rodzicom, panom niosącym baldachim i wszystkim za modlitewne skupienie i radosny udział w tym wyjątkowym święcie. Nabożeństwo czerwcowe jest odprawiane codziennie o 17.30, natomiast procesja eucharystyczna po mszy wieczornej o 18.00.  Do udziału w oktawie zapraszamy dziewczynki sypiące kwiaty , dzieci komunijne, służbę liturgiczną ołtarza i wszystkich wiernych .

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: we wtorek św. Alojzego, w czwartek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa ( w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych), a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  2. W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcimy zioła i kwiaty oraz udzielimy błogosławieństwa zebranym dzieciom.
  3. W piątek zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00, na zakończenie roku szkolnego.
  4. W minioną sobotę opuściła nasz dom ostatnia grupa emigrantów z Ukrainy.  Przez czas od 6 marca do 18 czerwca,  gościliśmy 18 osób.  Były to matki z dziećmi.  Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Parafianom,  za ogromne wsparcie duchowe i materialne.  One same wielokrotnie wypowiadały  swoją wdzięczność  za przyjęcie z jakim się spotkały w naszym kraju i naszym parafialnym domu. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  5. Zachęcamy do zakupu nowego numeru „Gościa Niedzielnego” oraz specjalnego wydania „Gościa extra” poświęconego cudom eucharystycznym.