Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 12.06.2022r.

Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30. 

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Antoniego z Padwy, we wtorek bł. Michała Kozala – biskupa i męczennika, a w piątek św. Alberta Chmielowskiego.
  2. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę (7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00).  Po Mszy św. o godz. 10.30 wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy usytuowanych: I przy Alei Kijowskiej , II w ogrodach księży Michaelitów, III na Młynówce Królewskiej, a IV na stopniach wejściowych do kościoła.  Zapraszamy dzieci w strojach komunijnych  z klas III i IV, młodzież bierzmowaną, dziewczynki i chłopców  w strojach krakowskich . Ponadto prosimy o przygotowanie sztandarów, feretronów i baldachimu na procesję. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. Kazimierz Stelmach z Centrum Edukacyjnego „Radosna Nowina 2000” w Piekarach.
  3. Zachęcamy do zakupu nowego numeru „Gościa Niedzielnego” oraz specjalnego wydania „Gościa extra” poświęconego cudom eucharystycznym.