Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego – 17.04.2022

Niech radosne Alleluja! towarzyszy naszemu świętowaniu Zmartwychwstania Jezusa. Dziękujemy serdecznie tym wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie Świąt Wielkanocnych w naszej parafii. Wszystkim Parafianom składamy podziękowanie za ofiary na kwiaty w naszym kościele.

  1. Trwając na Nowennie przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia, zapraszamy na Koronkę codziennie o godz. 17.50.
  2. Na prośbę Zarządu i Wolontariuszy z krakowskiego hospicjum św. Łazarza, w przyszłą niedzielę zostanie zorganizowana kwesta pod kościołem, na potrzeby tej instytucji. Wspomniane hospicjum, cieszy się ogromnym uznaniem i niesie pomoc także wielu naszym Parafianom.
  3. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Danuta Cylny z Bytomskiej, śp. Marian Nowicki z Mazowieckiej i śp. Maria Szott, z Al. Kijowskiej.

\"\"

 

Z okazji przeżywanych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, prosimy przyjąć najserdeczniejsze życzenia od kapłanów posługujących w naszej parafii. Niech Jezus obdarzy każdego z Was niezachwianą wiarą , ufną nadzieją i miłością która wszystko zwycięża. Niech w szczególny sposób darzy łaską zdrowia i siłami potrzebnymi do wytrwania w trudach życia.
Wszystkim radosnego Alleluja !
Szczęść Boże!