Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: IV Niedziela Wielkiego Postu 27.03.2022r.

W dniu dzisiejszym nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.  

  1. W I piątek spowiedź rano od 6.30 – 7.00 oraz od 17.00. W tym dniu odwiedzimy naszych chorych od godz. 9.00.  W I sobotę Msza św. o godz. 7.00 i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  2. Zapraszamy na czuwanie pod Oknem Papieskim w rocznicę śmierci św. Jana Pawła II tj. 2 kwietnia br., które rozpocznie się o godz. 20.00 i potrwa do godz. 22.00. Także Wojewoda Małopolski zaprasza na spotkanie na Małym Rynku w przyszłą sobotę od 14.00 – 19.00.  W programie przewidziano degustację potraw ukraińskich, występy zespołów muzycznych.  Także odbędzie się zbiórka datków na pomoc dla Ukrainy.
  3. Serdeczny Bóg zapłać wszystkim parafianom za dotychczas składane ofiary dla potrzeb uchodźców z Ukrainy. Jeżeli są jeszcze osoby które widzą potrzebę złożenia takiej ofiary, to mogą to uczynić w dniu dzisiejszym do skarbon wystawionych przy wyjściu z kościoła.
  4. Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru „Gościa Niedzielnego”, a także wydania specjalnego, w całości poświęconego św. Ojcu Pio.
  5. W dniach od 24 września do 02 października jest organizowana pielgrzymka do Libanu. Zainteresowani mogą otrzymać szczegółowe informacje w zakrystii.
  6. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Mirosława Ostaszewskiego z ul. Zakątek.