Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: VII Niedziela Zwykła 20.02.2022 r.

  1. We wtorek przypada Święto Katedry św. Piotra Apostoła. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie, o pasterskiej posłudze Ojca Świętego Franciszka.
  2. Do końca miesiąca lutego, można zgłosić się na  przygotowanie bezpośrednie do sakramentu bierzmowania.  Ta informacja jest skierowania przede wszystkim do młodzieży szkół średnich i studentów z naszej parafii.
  3. W najbliższy piątek zapraszamy Członków i Sympatyków Akcji Katolickiej działającej przy naszej parafii. Nasze spotkanie rozpoczniemy Mszą świętą  o godz. 18.00, a po niej odbędzie się spotkanie formacyjne.
  4. Caritas Archidiecezji Krakowskiej prosi o przekazanie 1 % podatku na pomoc osobom chorym, starszym i niepełnosprawnym. Krakowska „Caritas” prowadzi ponad 40 placówek dla potrzebujących, pomaga też ofiarom klęsk żywiołowych i katastrof. Ośmielamy się prosić o Wasze wsparcie, które jest bardzo istotne w naszej działalności.
  5. Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru „Gościa Niedzielnego”.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 rozpoczniemy 40 godzinne Nabożeństwo Eucharystyczne przed Wielkim Postem.
  7. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Stanisława Jankowskiego z Głowackiego i śp. Ryszarda Włosińskiego z Kijowskiej.