Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: VI Niedziela Zwykła 13.02.2022 r.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy w poniedziałek św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy.
  2. W dniu 23 maja o godz. 18.00 (poniedziałek) Ksiądz Biskup udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. W związku z tą uroczystością, mogą zgłaszać się do końca lutego osoby z naszej parafii, które tego sakramentu jeszcze nie przyjęły. Ta informacja skierowana jest do młodzieży szkół średnich oraz studentów.
  3. Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru „Gościa Niedzielnego”, w którym znajdziemy kolejną płytę z kolekcji Biblia Audio, a w niej księgi : Kapłańska, Liczb i Powtórzonego Prawa.
  4. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Elżbietę Górską z Kazimierza Wielkiego i śp. Ewę Tyran z Mazowieckiej.