Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: IV Niedziela Zwykła 30.01.2022 r.

Serdecznie dziękujemy za czas odwiedzin duszpasterskich – tradycyjną kolędę.  Zostaliśmy zaproszeni do 200 Rodzin naszej parafii.  Każde spotkanie,  dawało nam Duszpasterzom wiele radości i było okazją do dzielenia się tym, czym na co dzień żyją nasi Parafianie. Ponadto dziękujemy za wszelkie przejawy troski duchowej i materialnej o naszą Wspólnotę.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Jana Bosko, a w sobotę św. Agatę.
  2. W środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu Msze św. o godz. 7.00, 900, 10.30 i 18.00.  Podczas liturgii zostaną poświęcone gromnice.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W I piątek odwiedzimy naszych chorych od godz. 9.00. Spowiedź w I piątek rano od 6.30, a wieczorem od 17.00.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy św. o godz. 9.00.
  5. Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru „Gościa Niedzielnego”.
  6. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Barbarę Smolińską z Al. Kijowskiej, śp. Władysławę Żyła z Mazowieckiej, śp. Elżbietę Lelito z Rydla, śp. Katarzynę Śliwa z ul. Zakątek, śp. Andrzeja Wożniaka z Kazimierza Wielkiego i śp. Stanisława Żołdaka z Mazowieckiej.