Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: Niedziela Chrztu Pańskiego 09.01.2022r.

Trwa czas wizyty duszpasterskiej – tradycyjnej kolędy. W związku z pandemią,  naszych Parafian odwiedzamy po uprzednim zgłoszeniu.  Kartki na których można zgłosić kolędę , zostały wyłożone na balustradzie przed ołtarzem.

  1. W czwartek 13 stycznia zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.  Początek spotkania na Mszy św. o godz. 18.00.
  2. W przyszłą niedzielę serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru naszej parafii. Początek koncertu o godz. 17.15.
  3. Polecamy na nadchodzący tydzień nowy numer Gościa Niedzielnego wyłożonego przed ołtarzem, do którego jest załączone pudełko na kolejne płyty biblia audio, a które będą ukazywały się 1 raz w każdym miesiącu tego roku.
  4. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Andrzeja Domagałę z Al. Kijowskiej i śp. Wandę Kubasik z Mazowieckiej.