Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XXXII Niedziela Zwykła – 7.11.2021

Trwając na modlitwie za naszych zmarłych,  zapraszamy na nabożeństwo wypominkowe, które jest odprawiane codziennie w naszym kościele o godz. 17.30.

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: we wtorek rocznica poświęcenia Bazyliki św. Jana na Lateranie, w środę św. Leona Wielkiego, w czwartek św. Marcina z Tours, w piątek św. Jozafata, a w sobotę pierwszych męczenników Polski: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.
  2. W czwartek przypada 103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy na spektakl słowno – muzyczny, przygotowany z tej okazji przez dzieci i młodzież naszej parafii. 
  3. W dniu 22 listopada (poniedziałek) o godz. 18.00 w Centrum Kongresowym ICE Arena odbędzie się uroczysty koncert chóru „Mariańskiego” – parafii p.w. MB z Lourdes . „ Śpiewamy tobie Polsko” – pod takim tytułem zostanie upamiętniona 70 letnia działalność wielu pokoleń chórzystów , także z naszej parafii. Zapisy na koncert oraz szczegółowe informacje można uzyskać w zakrystii.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30, odbędzie się spotkanie formacyjne dla dzieci i Rodziców przed uroczystością I Komunii św.
  5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności : śp. Adam Skóra z Mazowieckiej i śp. Marian Płachecki z Kazimierza Wielkiego.