Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XXVI Niedziela Zwykła – 26.09.2021

  1. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek Uroczystość św. Wincentego a Paulo – Założyciela Zgromadzenia Księży Misjonarzy i Sióstr Miłosierdzia , we wtorek św. Wacława, w środę świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek św. Hieronima, w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, a w sobotę św. Aniołów Stróżów.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie grupy modlitewnej – Apostolatu Maryjnego.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi : rano od 6.30 – 7.00 , a wieczorem od 17.00. W I piątek od godz. 9.00 odwiedzimy naszych chorych.
  4. Od najbliższego piątku – 1 października – zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.30.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy św. o godz. 9.00; natomiast na Mszy św. o godz. 10.30 swoje spotkanie będą miały dzieci i Rodzice przed Uroczystością I Komunii św.
  6. Od dnia 1 października będą przyjmowane intencje mszalne na cały 2022 r.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, a szczególnie „Gościa Niedzielnego”.
  8. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności : śp. Zofię Tendera z ul. Zakątek, śp. Martę Mądry z Mazowieckiej, śp. Józefa Mazonia z Mazowieckiej i śp. Olgierda de Mehlem z ul. Halczyna.