Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2021

  1. Przed rozpoczęciem roku szkolnego zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty. Spowiedź we wtorek od godz. 17.00.
  2. W środę 1 września, wspominamy kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pragniemy modlić się za wszystkich którzy oddali swoje życie za Ojczyznę.
  3. W środę Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych o godz. 11.00. Także w środę o godz. 19.30 zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie roku formacyjnego dla Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.  Zapraszamy dotychczasowych uczestników spotkań, a także wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
  4. W I czwartek , piątek i sobotę miesiąca zostaną odprawione nabożeństwa przypisane do tych dni.  W piątek od godz. 9.00 odwiedzimy naszych chorych.  Nowe zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie oraz w kancelarii parafialnej. W czwartek i piątek spowiedź rano od 6.30 – 7.00 , a wieczorem od 17.00.
  5. W związku z rozpoczynającym się rokiem formacji katechetycznej, można zgłaszać dzieci z klas III oraz młodzież z klas VI,VII i VIII z naszej parafii, do przygotowania przed przystąpieniem do sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy św. o godz. 9.00.
  7. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Marię Gruszczyk z Bytomskiej i śp. Tadeusza Podolec z Kazimierza Wielkiego.