Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: Niedziela Świętej Rodziny 27.12.2020

Trwając w uroczystym świętowaniu Bożego Narodzenia, pragniemy serdecznie podziękować za dobre przeżycie czasu Adwentu.  Ponadto dziękujemy za przygotowanie kościoła do Świąt: sprzątanie, ustawienie szopki i dekoracji, rozprowadzanie świec Caritasu .  Dziękujemy Panu Kościelnemu, Organiście  i liturgicznej służbie ołtarza.

  1. W środę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Apostolatu Margaretka, który obchodzi 20 rocznicę swojej działalności.
  2. W ostatnim dniu roku zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – błagalne o godz. 17.00. O 17.30 zostanie odprawiona Msza św. z podsumowaniem działalności duszpasterskiej w naszej parafii.
  3. W dniu 1 stycznia w Uroczystość Bożej Rodzicielki Msze święte będą odprawiane według porządku niedzielnego (7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00).
  4. W czasie trwania pandemii, chorych odwiedzamy na indywidualne zgłoszenia telefoniczne, bądź w zakrystii.
  5. W tym roku zostaje zwieszona dotychczasowa formuła odwiedzin kolędowych. Natomiast jest możliwość odwiedzin duszpasterskich od 18 stycznia po uprzednim wyrażeniu takiej woli. Zapisy przyjmowane są na zgłoszenia telefoniczne bądź w zakrystii.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy św. o godz. 9.00.
  7. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności: śp. Krystynę Żuchowską – Zając z Kazimierza Wielkiego, śp. Marię Fijałek z Racławickiej i śp. Zofię Kurzawa z Mazowieckiej.