Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: III Niedziela Adwentu – 13.12.2020

W Adwencie zapraszamy na Msze święte roratnie : od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 natomiast w soboty o godz. 7.00.

  1. W tygodniu zapraszamy na nabożeństwa o godz. 17.45, przypisane do poszczególnych dni tygodnia: w poniedziałek do bł. Anieli Salawy, we wtorek za zmarłych, w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w czwartek do św. Wincentego a Paulo, a w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  2. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom organizowanego przez Caritas, można nabyć przy wyjściu z kościoła (mała świeca 7 zł , duża 13zł). Opłatki na wigilijny stół są w zakrystii (ofiary z opłatków będą przeznaczone na pokrycie kosztów energii elektrycznej naszego kościoła).
  3. Jak w poprzednie lata, prosimy Parafian o podzielenie się produktami żywnościowymi i środkami czystości z potrzebującymi. Kosz na produkty zostanie wystawiony pod chórem.
  4. Spowiedź święta w naszym kościele w tym tygodniu jest sprawowana pół godziny przed Mszą św. (od 6.30 i 17.30).
  5. Chorych w domach odwiedzamy na indywidualne zgłoszenia – telefoniczne bądź w zakrystii. Także sakrament chorych udzielany jest na indywidualną prośbę.