Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXII Niedziela zwykła 08.11.2020

Apel Wojewody

Wojewoda Małopolski zachęca do włączenia się w organizowanie tzw. szpitali tymczasowych dla osób chorych na COVID 19. O pomoc proszeni są lekarze, pielęgniarki, ratownicy i opiekunowie medyczni, salowe, pracownicy obsługi technicznej i technicy elektroradiologii oraz inne osoby posiadające podstawowe kompetencje w zakresie pomocy medycznej (przedstawiciele służb mundurowych, studenci, harcerze i wolontariusze).  Wszelkie niezbędne informacje oraz formularz kontaktowy znajdują się na stronie internetowej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie (www.muw.pl). 

W dniu dzisiejszym zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.00 (ok.18.45) na Różaniec do granic,  w intencji nienarodzonych dzieci.

  1. Przez cały listopad o godz. 17.30, modlimy się za zmarłych na nabożeństwie wypominkowym.  Kartki z imionami zmarłych można składać do skarbonki przy ołtarzu bądź w zakrystii.
  2. W środę 11 listopada w Święto Niepodległości pragniemy modlić się w intencji Ojczyzny, wspominając 102 rocznicę odzyskania wolności.
  3. W najbliższym czasie zostały odwołana spotkania dzieci i rodziców przed uroczystością I Komunii św. oraz młodzieży przed sakramentem bierzmowania.
  4. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Piotr Zalewski z ul. Zakątek, śp. Kazimiera Grzybek z ul. Ogrodniczek, śp. Krystyna Nyklińska z Al. Kijowskiej, śp. Stefan Reiss z Al. Kijowskiej, śp. Eugenia Jankiewicz z Mazowieckiej i śp. Barbara Kowalska z Al. Kijowskiej.