Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020

Przeżywając Święto Patronalne naszego kościoła, wszystkich Parafian i Gości zawierzamy wstawiennictwu bł. Anieli Salawy.

  1. W dniu jutrzejszym przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Pragniemy zaprosić wszystkich na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.30. W liturgii tygodnia wspominamy: we wtorek NMP Bolesną, w środę św. Korneliusza i Cypriana, a w piątek św. Stanisława Kostkę .
  2. W środę po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej. Także w środę w górnym kościele o godz. 19.30 zapraszamy na modlitwę uwielbienia prowadzoną przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  3. W czwartek po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie dla młodzieży przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. Uroczystość przyjęcia sakramentu zaplanowana jest w dniu 17 października o godz. 11.00 w parafii NMP z Lourdes.
  4. Do końca września, w kancelarii parafialnej będą przyjmowane zgłoszenia dzieci,  na bezpośrednie przygotowanie do I Komunii św. W związku z pandemią do I Komunii św. będą mogły przystąpić tylko dzieci należące do naszej parafii.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.00 do I Komunii św. przystąpi kolejna (6) grupa dzieci.
  6. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Zofię Malandowicz z Kijowskiej i śp. Stefanię Kulińską z Wrocławskiej.