Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2020

W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 13.00 kolejna grupa dzieci (15) przystąpi do I Komunii Świętej.

Także dzisiaj zapraszamy na koncert muzyki poważnej o godz. 17.00.

  1. W liturgii tygodnia: we wtorek przypada Święto Narodzenia NMP – Matki Boskiej Siewnej.
  2. W najbliższą środę po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie dla chłopców i dziewcząt z Liturgicznej Służby Ołtarza. Także w środy o godz. 19.00 swoje spotkania ma wspólnota modlitewna Odnowa w Duchu Świętym.
  3. Do końca września, w kancelarii parafialnej będą przyjmowane zgłoszenia dzieci,  na bezpośrednie przygotowanie do I Komunii św. W związku z pandemią do I Komunii św. będą mogły przystąpić tylko dzieci należące do naszej parafii.
  4. W niedzielę 13 września przypada uroczystość odpustowa naszej parafii. W czwartek, piątek i sobotę zapraszamy na Triduum o godz. 17.30 podczas którego będziemy modlili się w intencji kapłanów, o ustanie pandemii oraz za zmarłych Parafian.  Uroczystościom odpustowym będzie przewodniczył ks. Stanisław Rospond –  Dyrektor wydawnictwa Instytutu Teologicznego Księży Misjonarzy. Podczas Sumy o godz. 12.00 odbędzie się procesja Eucharystyczna.  Zapraszamy na nią dzieci I Komunijne oraz dziewczynki i chłopców ubranych w stroje regionalne. Także w przyszłą niedzielę po Mszach świętych  zostaną poświęcone przybory szkolne dzieciom z klas pierwszych.
  5. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Ewa Zych z Bronowickiej.