Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie: XXII Niedziela Zwykła – 30.08.2020

W dniu dzisiejszym nasza Wspólnota Parafialna przeżywa Uroczystość I Komunii św. czwórki dzieci .  W modlitwie zawierzamy ich Rodziny.

  1. We wtorek 1 września wspominamy kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pragniemy Miłosierdziu Bożemu zawierzać wszystkie ofiary oraz dziękować za dar Niepodległej Ojczyzny. Natomiast na Mszy św. o godz. 11.15 uroczyście rozpoczniemy nowy rok szkolny.  We wspólnej modlitwie chcemy polecać Panu Bogu wszystkie dzieci, nauczycieli i wychowawców oraz ich rodziców. Także we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo.
  2. W I czwartek Msza św. o godz. 18.00 w intencji wpisanych do Księgi Wieczystej oraz w intencji kapłanów oraz o nowe powołania. W I piątek od godz. 9.00 odwiedzimy naszych chorych.  Spowiedź w I czwartek i I piątek od 6.30 – 7.00 oraz od 17.00 – 18.30.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca; na Mszy św. o godz. 13.00 I Komunia kolejnej grupy dzieci; o godz. 17.00 koncert w wykonaniu naszego Pana Organisty – Daniela Prajznera wraz z kwartetem smyczkowym.
  4. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Zofia Grela z Racławickiej, śp. Józef Czopkowicz z Al. Kijowskiej, śp. Zdzisława Raźna z Mazowieckiej i śp. Adam Michalski z Mazowieckiej.